Dzisiaj jest: wtorek, 19 listopada 2019 r.
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Przegrana z Pomowcem

W sobotę na boisku w Rychlikach rozegrane zostało spotkanie 19 kolejki A Klasy. Nasza drużyna o punkty rywalizowała z drużyną GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie. Nasza kadra na to spotkanie liczyła zaledwie 12 zawodników. Jakby tego było mało w 35 minucie meczu kontuzji doznał Daniel Musiński i już na tym etapie gry musiało dojść do zmiany. Pierwsza połowa meczu kończy się prowadzeniem gości 1:0. W drugiej połowie nasi zawodnicy ambitnie walczyli o zmianę wyniku. Niestety to drużyna gości podwyższa prowadzenie. Chwilę po zdobyciu drugiej bramki przez drużynę Pomowca akcję naszego zespołu celnym strzałem finalizuje Damian Drapała, zmniejszamy straty.

Około 70 minuty meczu kontuzji doznaje drugi nasz zawodnik Przemysław Ochalik. Niestety do końca spotkania musimy grać w osłabieniu. Rywale strzelają w tym czasie jeszcze dwie bramki i mecz kończy się zwycięstwem przyjezdnych 4:1.
Skład: Mateusz Szatkowski – Adrian Szatkowski, Kacper Jaroszewski, Szymon Lasota, Michał Jóźko, Daniel Musiński (35’ Przemysław Ochalik), Damian Drapała, Rafał Koch, Kacper Markiewicz, Dawid Drapała, Marcin Gierczak
Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra we Fromborku w sobotę 1 czerwca o godzinie 16:00 z drużyną Zalew Frombork.