Dzisiaj jest: wtorek, 19 listopada 2019 r.
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Syrena Młynary 1:0 Victoria

Za nami drugi mecz rundy wiosennej A-Klasy. Nasza drużyna w sobotę wybrała się do Młynar gdzie o punkty zagraliśmy z Syreną. Na boisko od pierwszej minuty wybiegła ta sama  jedenastka, która rozpoczęła mecz z  UKS Orzeł Ulnowo. Gospodarze bramkę dającą  zwycięstwo zdobyli w 24 minucie meczu.

Skład: Mateusz Szatkowski – Adrian Szatkowski, Kacper Jaroszewski, Szymon Lasota, Michał Jóźko, Daniel Musiński (82’ Jacek Filip), Przemysław Wawer, Damian Drapała (46’ Tomasz Zaborny), Bartłomiej Gierczak (46’ Łukasz Andrusewicz), Kacper Markiewicz (63’ Piotr Pontus), Dawid Drapała (78’ Rafał Koch).
Do dyspozycji trener był w tym meczu także Kacper Sidor

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w Rychlikach z KS Piast Wilczęta w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16:00.
Wszystkich kibiców zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.