Dzisiaj jest: piątek, 14 grudnia 2018 r.
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Punkt z Jonkowem

W sobotę nasza drużyna przerwała serię meczy bez punktów. Po 4 przegranych z rzędu na własnym boisku remisujemy z drużyną z Jonkowa. Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy po ładnym strzale w 10 minucie meczu wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą Marcin Gierczak po strzale z rzutu wolnego doprowadził do remisu. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1. W drugiej połowie bramek nie oglądaliśmy. Obie strony nie wykorzystały dobrych okazji do zdobycia bramki i mecz zakończył się remisem 1:1.

Skład: Mateusz Szatkowski (40’ Adam Zbyrowski) – Michał Jóźko (85’ Adrian Szatkowski), Robert Komycz, Kacper  Jaroszewski, Łukasz Andrusewicz, Piotr Pontus (89’ Rafał Koch), Bartłomiej Gierczak, Radosław Suckiel (50’ Konrad Zaremba), Sebastian Lepak, Kacper Sidor (75’ Jacek Filip), Marcin Gierczak (60’ Kacper Markiewicz),
Do dyspozycji trenera był jeszcze bramkarz Jan Kowalski.

Wyniki 7 kolejki
KS Barkas Tolkmicko - KS Jastrząb Ględy        3:1
KS Piast Wilczęta - GLKS Pomowiec Gr. Elb.
KS Syrena Młynary - KS Zalew Frombork        3:2
Victoria Rychliki - GLKS Jonkowo            1:1
LKS Tyrowo - GKS Czarni Małdyty            3:0
UKS Orzeł Ulnowo - MKS Zatoka II Braniewo    2:5

Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają w niedzielę o godzinie 14:00 w Gronowie Elbląskim.