Dzisiaj jest: piątek, 22 lutego 2019 r.
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Victoria 0 : 3 KS Barkas Tolkmicko

Trzeciej porażki z rzędu doznali nasi zawodnicy w obecnych rozgrywkach A Klasy. Tym razem trzy punkty z Rychlik wywiózł Barkas Tolkmicko, który tym samym pozostał liderem grupy 2 z kompletem punktów w pięciu meczach. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem gości 1:0. Od 50 minuty nasza drużyna grała w osłabieniu. Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Marcin Gierczak. Niestety nie było to ostatnie osłabienie w tym meczu. W 70 minucie czerwoną kartkę za faul poza polem karnym otrzymał nasz bramkarz.

Grając w dziewiątkę nasz drużyna straciła dwie bramki.
Skład: Mateusz Szatkowski – Michał Jóźko, Robert Komycz (70’ Bartłomiej Gierczak), Kacper  Jaroszewski, Łukasz Andrusewicz, Marcin Gierczak, Piotr Pontus (75’ Jacek Filip), Radosław Suckiel (77’ Adrian Bracki), Sebastian Lepak, Kacper Markiewicz (70’ Kacper Sidor), Konrad Zaremba (65’ Damian Drapała)

UKS Orzeł Ulnowo - GLKS Pomowiec Gr. Elb.    4:0

Mecz w ramach 6 kolejki A Klasy Gr2 nasi zawodnicy rozegrają w sobotę 22 września o godzinie 16:00 w Ględach. Rywalem naszej drużyny będzie KS Jastrząb Ględy.