Dzisiaj jest: piątek, 22 lutego 2019 r.
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Przegrywamy mecz w Małdytach

Niestety licznik z punktami zdobytymi przez naszą drużynę stanął w miejscu. W Małdytach ulegamy drużynie Czarnych 1:0. Gospodarze spotkania bramkę na wagę trzech punktów zdobyli w 23 minucie spotkania (Dawid Brzeziński). Nasza drużyna mimo kilku dobrych okazji po raz kolejny nie potrafiła pokonać bramkarza przeciwników. Sporo kontrowersji było w końcówce meczu gdy sędzia spotkania nie uznał zdobytej przez nasz zespół bramki twierdząc że piłka nie przekroczyła linii bramkowej, w ostatniej akcji nie podyktował też rzutu karnego po faulu w polu karnym na naszym zawodniku dodatkowo karząc go żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Skład: Mateusz Szatkowski – Wiktor Becmerowicz (75’ Kacper Markiewicz), Kacper Jaroszewski, Piotr Pontus, Michał Jóźko, Bartłomiej Gierczak (46’ Marcin Gierczak), Daniel Musiński, Damian Drapała, Sebastian Lepak, Konrad Zaremba (85’ Rafał Koch), Radosław Suckiel (85’ Kacper Sidor)

Wyniki 4 kolejki
KS Jastrząb Ględy - KS Syrena Młynary            2:1
KS Barkas Tolkmicko - KS Piast Wilczęta            4:0
GLKS Jonkowo - UKS Orzeł Ulnowo            3:1
KS Zalew Frombork - MKS Zatoka II Braniewo        2:0
GLKS Pomowiec Gr. Elb. - LKS Tyrowo            4:3
GKS Czarni Małdyty - Victoria Rychliki            0:1

Kolejne spotkanie ligowe nasi zawodnicy rozegrają w sobotę o godzinie 16:00 w Rychlikach. Rywalem naszej drużyny będzie lider KS Barkas Tolkmicko.
Wszystkich kibiców zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Lp.DrużynaMeczePkt.
1. KS Barkas 7 19
2. GLKS Jonkowo 7 14
3. GLKS Pomowiec 6 13
4. KS Zalew 7 10
5. KS Syrena 7 10
6. KS Jastrząb 7 10
7. MKS Zatoka 7 10
8. KS Piast 6 9
9. GKS Czarni 7 7
10. LKS Tyrowo 7 6
11. Victoria Rychliki 7 5
12. UKS Orzeł 7 4

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkowników:
1
Artykułów:
361
Odsłon artykułów:
480733