Dzisiaj jest: czwartek, 18 lipca 2019 r.
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Sezon 2018/19 rozpoczynamy od zwycięstwa

W niedzielę nowy sezon rozpoczęła drużyna seniorów. Pierwszym rywalem naszych zawodników był zespół UKS Orzeł Ulnowo. Mecz w Ulnowie nie zaczął się dla nas najlepiej bo już w 4 minucie meczu urazu doznał Michał Jóźko i konieczna była zmiana. Pierwszą bramkę meczu w 10 minucie zdobywa Robert Komycz. Rywale do remisu doprowadzają w 29 minucie. Nasza drużyna szybko odpowiada dwoma trafieniami: Konrad Zaremba 33 minuta gry i Tomasz Zaborny 36 minuta.

Niestety w 40 minucie meczu boisko w związku z kontuzją opuścić musi Robert Komycz. Drugą połowę spotkania lepiej rozpoczynają rywale, którzy w 52 minucie meczu zdobywają bramkę kontaktową. W 75 minucie jest już 3:3. Rywale nadal atakują chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Jeden z naszych ataków na bramkę przeciwnika kończy się zagraniem ręką obrońcy w polu karnym. Rzut karny na bramkę zamienia Przemysław Wawer i prowadzimy 4:3, jest 85 minuta meczu. Wynik meczu ustala w 87 minucie Marcin Gierczak. Wygrywamy na inaugurację 5:3.

Skład: Mateusz Szatkowski (89’ Adam Zbyrowski) – Michał Jóźko (5’Wiktor Becmerowicz), Robert Komycz (40’Kacper Markiewicz 75’ Adrian Bracki), Kacper Jaroszewski, Łukasz Andrusewicz, Bartłomiej Gierczak, Przemysław Wawer, Tomasz Zaborny, Sebastian Lepak (70’Marcin Gierczak), Dawid Zasada (50’Rafał Koch), Konrad Zaremba

GLKS Pomowiec Gr. Elb. - GKS Czarni Małdyty        4:2

Mecz 2 kolejki A Klasy nasza drużyna rozegra z KS Syrena Młynary w sobotę 25 sierpnia o godzinie 17:00 w Rychlikach. Wszystkich kibiców zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.