Dzisiaj jest: czwartek, 18 lipca 2019 r.
jtemplate.ru - free extensions for joomla

VICTORIA RYCHLIKI 2 – 0 POLONIA MARKUSY

Sobotni mecz Victorii zakończył się pierwszą w historii wygraną drużyny z Rychlik z Polonią Markusy. Bramki zdobyli: Dawid Drapała w 37 minucie oraz Łukasz Andrusewicz w 58 minucie meczu. Od 53 minuty meczu przy stanie 1-0 Victoria grała w 10. Czerwoną kartkę za dwie żółte obejrzał Barłomiej Gierczak.
Skład: Mateusz Szatkowski – Adrian Szatkowski (90’ Rafał Koch), Hubert Wawer, Kacper Jaroszewski, Przemysław Małecki – Bartłomiej Gierczak, Sebastian Lepak, Piotr Pontus, Dawid Drapała (55’ Marcin Gierczak), Damian Drapała (87’ Kacper Sidor) - Łukasz Andrusewicz. Do dyspozycji trenera był także Daniel Rokicki.

Mecz bardzo ostry dużo fauli prowokacji i dużo żółtych kartek w obydwie strony.

Podziękowania dla pani Aleksandry Przystasz, która po raz kolejny jest z nami jako kibic i fotograf.